Про виробника

BAUMANN-MOSTOSTAL    Baumann-Mostostal Sp. Z o.o. засновано весною 1996 року як спільне підприємство двох фірм: Mostostal Siedlce S.A.- найбільший в Польщі виробник оцинкованих металоконструкцій, і Baumann-Bautechnik Gmbh - відомий в Німеччині постачальник будівельного устаткування.
  Обидві фірми співпрацювали між собою з 1993 року, що привело до створення СП, спеціалізацією якого стало виробництво будівельного риштування та опалубки.
  У 2000 році завод отримав сертифікат ISO 9001. Почавши роботу з 1993 року, за цей час підприємство було оснащене найсучаснішим технологічним устаткуванням, а також приділяє увагу розвитку наукової бази. Постійно удосконалюється технологічний процес, що піднімає якість будівельного риштування та опалубки.
  Слід зазначити що в 2006 році підприємство Baumann-Mostostal Sp. Z o.o. увійшло до складу компаній групи Altrad. На сьогоднішній день компанії групи Altrad налічують безліч підприємств по всьому світу, а продукція експортується в 52 країни.
Ringer - Будівельні риштування європейської якості

Компанія Рінгер - сімейне підприємство в Верхній Австрії з центральним офісом в Регау (близько 60 км від міста Зальцбург)

 

Склади компанії є також в містах Ойнхаузен, Еммерсдорф і Граткорн (Австрія)

 

Компанія була заснована 10.09.1944 року в місті Фьоклабрук пані Штефані Рінгер і з тих пір являеться сімейним підприємством  

Нинішніми власниками бізнесу являються брати Йозеф, Ісідор і Франц Рінгер, а їх сини Пітер, Томас і Маркус Рінгер займають керівні позиції в компанії. 

1944

   

Розвиток фірми Рінгер почався з кузні.

1958

Зроблені перші стійки , потім поступово починається виробництво підставок , опор та інших опорних конструкцій.

1961

Виготовлені перші будівельні риштування

1984

Продаж німецьких опалубочных систем

1987

Виготовлена перша австрійська алюмінієва опалубка

1992

Опалубка системи Мастер зі сталі і алюмінію

1993

Росте обіг, компанія переїжджає в Регау, відкриває новий великий офіс, збільшуються сладські і виробничі потужності

1997

Складські площі збільшуються на 150%.

Динамічно ростуть продажі: від 35 млн в 1987 році до 142 млн в 1999 році, завдяки відмінній роботі команди маркетингу та продажу, розгалуженій мережі філіалів в Австрії та за її межами.


Особливу увагу в останні роки приділяється експорту . Наші будівельні риштування та опалубка продаються у всьому світі. Наші представництва є в Німеччині, Россії, Швейцарії, Чехії, Словакії, Словенії, Болгарії, Румунії, Польші, Венгрії та ін. європейських країнах.

2001

Ріст бізнесу і потреб логістики приводять до збільшення офісних, складських, виробничих площ на 80%. Закриваеться відділення в м. Фьоклабрук

2003

Швидко росте бізнес по здачі в аренду та реставрації продукції, компанія на 100% збільшує свої виробничі потужності по відновленню і ремонту

2004

Запуск нового продукту - щитів Сталь Мастер 330 см. Рінгер святкує своє 60-ліття 

2006

Вивід на ринок нового продукту - полегшеної стальної опалубки Сталь 2000. Завдяки стрімкому росту ми будуєм нове виробниче приміщення 2 600 м2

2007

Запуск нового продукту - опалубкового столу Рінгер