Про компанію


    "Технології для будівництва" - офіційний представник на Україні компаній "Altrad-Mostostal" та "Ringer".
Ми пропонуємо продаж та оренду елементів опалубки, як стінової, так і перекриття, а також фасадного та модульного риштування. Елементи опалубки та риштування виготовляються частково на заводах в Польщі та Німеччині.
Зважаючи на дороговизну опалубки виключно всі металеві елементи виконані з високоякісної сталі та захищені методом гарячого оцинковування (як зовні, так, і в середині), що гарантує їх тривале використання.
Розрахунок по специфікації проводиться на програмному забезпеченні виходячи з даних по навантаженнях, розмірах конструкції, конструктивних особливостях проекту та побажань клієнта.

Компанія "Технології для будівництва" на ринку України існує з 2005 року, за цей період часу наш колектив досяг певних здобутків в області постачання будівельного обладнання, а це: прямі контракти з виробниками горизонтальної та вертикальної опалубки, прямі договірні взаємовідносини з німецьким заводом з багаторічним досвідом по виробництву дерев'яної балки для горизонтальної, консольної та тунельної опалубки.
Весь асортимент продукції проходить постійний контроль, що посвідчує сертифікат ISO 9001, зварювальну допустимість SLV, гаряче цинкування згідно стандартів EN. Компанія бере на себе гарантійні зобов'язання на продукцію протягом року при дотриманні технічних та експлутуаційних вимог щодо даного асортименту товару. Виходячи з багаторічного досвіду з виробництва та продажу опалубки для монолітного будівництва, компанія пропонує на наш погляд оптимальний набір елементів щитів для заливки стін, щитів для монтажу опалубки колон, стійок та балок для заливки горизонтальної поверхні. Типорозміри елементів дозволяють застосовувати опалубку для різних цілей, а це: ядра жорсткості, ліфтові шахти, заливка фундаментів, напівкруглих стін та багато іншого.
Розрахункові навантаження щитів 60 та 80 кН, стійок 20 кН в залежності від висоти та типу стійки. Такі вихідні показники навантажень є оптимальними, оскільки дозволяють виконувати більшість поставлених завдань при заливці бетону. Слід зважити лише на методику та швидкість заливки бетону в опалубку. Пропонована нами методика заливки бетону запобігає перевищення допустимих навантажень на щитову опалубку.
Для наших клієнтів компанія завжди надає таку інформацію, як і монтажні креслення, сертифікати та рекомендації щодо монтажу.
У випадку горизонтальної опалубки пропонується одна схема монтажу при заливці перекриття товщиною до 30 см.:

а) розміщення повздовжніх балок - через кожні 2,0 м.
б) підпирання повздовжніх балок стійками BS - через кожні 1,0 м.
в) розміщення поперечних балок - через кожні 0,5 м.

Багато запитань та відповідей, можливостей та побажань, ми постараємось відповісти на всі Ваші запитання та знайти відповідні рішення у поставлених завданнях. Отож, будемо раді бачити Вас серед наших клієнтів.

З повагою колектив ТзОВ "Технології для будівництва"